KONSULTACJE ONLINE

Przed konsultacją online niezbędne jest wypełnienie szczegółowej karty konsultacyjnej, zawierającej podstawowe dane kontaktowe, pytania dotyczące dotychczasowej pielęgnacji, historii problemu skórnego, stanu zdrowia, przyjmowanych suplementów, leków i stylu życia. Niezbędne są również dokładne zdjęcia skóry. Nasza skóra jest odzwierciedleniem tego, co się dzieje wewnątrz organizmu.

Po konsultacji na podstawie zebranych informacji przygotowuję dla Ciebie Twój spersonalizowany Beauty Plan – dokument w formie elektronicznej zawierający:

  • opis Twojego typu skóry
  • cel pielęgnacyjny
  • schemat pielęgnacji domowej zawierając konkretne nazwy kosmetyków
  • zasady dbania o skórę
  • zalecone badania do wykonania
  • dalsze możliwości diagnostyczne i/lub kieruję do odpowiedniego specjalisty
  • zalecenia żywieniowe
  • proponowana suplementacja (na podstawie wyników badań jeśli takowe były wykonywane przed konsultacją)

 

Przed konsultacją w celach diagnostycznych przydatne będą podstawowe badania, aby mieć szerszy wgląd w funkcjonowanie organizmu:

Morfologia z rozmazem
Witamina B12
Kwas foliowy
Witamina D3
Fosfataza alkaliczna

TSH
FT3
FT4
Anty-TPO
Anty-TG

Żelazo
Ferrytyna
Lipidogram
Próby wątrobowe
Glukoza i insulina na czczo

Umów sie na konsultację

Oferta

Konsultacja kosmetologiczna

200zł

Konsultacja kontrolna

100zł

Proszę zapoznaj się z regulaminem konsultacji online.

W wiadomości prześle Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków naszej współpracy, dokumenty do wypełnienia oraz ustalimy dogodny termin konsultacji online.

Podczas pierwszej konsultacji możemy już omówić Twoje wyniki badań. Zachęcam do tego, ponieważ szybciej dowiemy się o stanie Twojego organizmu i ewentualnego źródła problemu. Potrzebuje trochę czasu, aby móc przeanalizować je przed konsultacją.

W wiadomości wyślę Ci specjalny instruktaż jak wykonać poprawnie zdjęcia swojej skóry. Są one niezbędne, abym mogła prawidłowo ją ocenić.

Wyślę Ci również kartę konsultacyjną, dzięki której będę mogła bliżej przyjrzeć się Twojemu stanu zdrowia, rutynie pielęgnacyjnej, stylu życia oraz diecie. To ułatwi mi znalezienie przyczyny problemu z jakim się do mnie zwracasz. Poświęć na nią więcej czasu, ponieważ to co w niej napiszesz będzie dla mnie bardzo istotne.

Na tydzień przed datą konsultacji dokonaj reszty płatności (150 zł – w przypadku pierwszej konsultacji i 50 zł – w przypadku konsultacji kontrolnej).

Do 7 dni roboczych od konsultacji online wysyłam Tobie spersonalizowany plan pielęgnacyjny.

Godziny Pracy

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 18.00

Sobota

8.00 - 18.00

Niedziela

Zamknięte