Zapraszam, Adrianna Oszywa

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii i stale poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach. Od zawsze interesowała mnie pielęgnacja skóry i zmaganie się z jej defektami. Dzięki pięcioletnim studiom mogę połączyć pracę i swoją pasję, którą jest kosmetologia.

Podejście i pasja:

W sposób holistyczny podchodzę do każdego problemu skórnego. Skóra jest największym narządem ludzkiego organizmu i wymaga podejścia, w którym należy znaleźć źródło problemu. Skupianie się jedynie na działaniu objawowym, bez szczegółowego wywiadu i diagnostyki daje chwilowe efekty.

Pomagam w walce o zdrową skórę. Specjalizuje się w takich problemach skórnych jak trądzik młodzieńczy, trądzik dorosłych, przebarwienia, skóra wrażliwa i naczyniowa, skóra starzejąca się.

Jako kosmetolog i promotor zdrowia moim priorytetem jest całościowe podejście do problemu skórnego. Jestem przekonana, że jedynie szyta na miarę potrzeb skóry pielęgnacja domowa, zdrowy tryb życia i celowana suplementacja, dają długotrwałe efekty terapii.

Moje certyfikaty